O firmie

Hurtownia motoryzacyjna KORWEX powstała w 2003 roku.

Od momentu założenia Hurtowni motoryzacyjnej KORWEX priorytetem jest dla nas profesjonalna pomoc w doborze odpowiedniego zestawu filtracyjnego do Państwa sprzętu. Filtry przez nas oferowane znajdują zastosowanie w motoryzacji, przemyśle i rolnictwie.

KORWEX zajmuje się sprzedażą asortymentu pochodzącego wyłącznie od renomowanych producentów zarówno krajowych jak i zagranicznych.
KORWEX jest przedstawicielem
regionalnym PZL Sędziszów,
polskiego producenta filtrów
z długą tradycją i silną pozycją na
polskim rynku.
Pozostałe marki filtrów
oferowane przez
KORWEX:Części w ofercie:
SPRZEDAŻ W SKLEPIE TRADYCYJNYM

W naszych magazynach dostępnych jest ponad 25 000 różnego rodzaju filtrów i olejów, dlatego większość asortymentu można nabyć bezpośrednio w siedzibie firmy.

W ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych producentów zagranicznych takich jak: Fuchs-oil,Clean Filters, Donaldson, HiFi Filter,SF-FILTER, Mann, Wix, Knecht, Fleetguard, Baldwin oraz HiFi Filter.

KORWEX to również hurtownia części do samochodów koreańskich Daewoo. Dzięki długoletniej współpracy z bezpośrednimi importerami posiadamy w ofercie pełny asortyment do samochodów tej marki.

Kilkunastoletnia obecność firmy na Lubelskim rynku zaowocowała nawiązaniem współpracy z wieloma odbiorcami hurtowymi w regionie. Indywidualne podejście do każdego klienta sprawiło, że mamy również wielu stałych klientów indywidualnych.

 © SolEx B2B